ΝΕΟ Mycotest ST
![Article Image](/images/neaproionta/Mycotest ST.jpg)
Το νέο Mycotest ST χρησιμοποιείται για τον έλεγχο ευαισθησίας των M. Hominis (Mh) και U. urealyticum (Uu) σε έξι αντιβιοτικά (LINCOMYCIN, ROXITHROMYCIN, DOXYCYCLINE, OFLOXACIN, AZITHROMYCIN, LEVOFLOXACIN).
Το νέο Mycotest ST χρησιμοποιείται για τον έλεγχο ευαισθησίας των M. Hominis (Mh) και U. urealyticum (Uu) σε έξι αντιβιοτικά (LINCOMYCIN, ROXITHROMYCIN, DOXYCYCLINE, OFLOXACIN, AZITHROMYCIN, LEVOFLOXACIN).